Haberler
« geri

Ulus Yapı, temsilciliğini yaptığı dünya markası ENVIRO-TEC® havalandırma ürünlerini stoktan hemen teslim ve olağanüstü ekonomik seçeneklerle sektöre sunuyor.

Ulus Yapı, Değişken ve Sabit Debili Havalandırma (VAV / CAV) ünitelerini üreten ENVIRO-TEC® markasının Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğini yapmaktadır. ENVIRONMENTAL TECHNOLOGIES, Inc. firması 1976 tılında ENVIRO-TEC® markasıyla değişken debili havalandırma (VAV) ünitelerini üretmek üzere kurulmuştur. Günümüzde rakiplerinden kat kat daha hassas ölçüm yapabilen patentli FlowStar™ dinamik (fark) basınç sensörleri, düşük yükseklikli (25 cm) modelleri, tek bir üniteyle 13.000 m³/h hava debisi sağlayabilen kapasiteleriyle benzersiz VAV ve CAV üniteleri üretiminin yanı sıra, yüksek basınçlı fan-coil üniteleri ve iç mekân klima santralleri de imal etmektedir.

Konuyla ilgili Ulus Yapı Satış Müdürü Umut Filik: “Günümüz dünyasında enerji verimliliği ve çevre koruma bilinci önemli konulardan biri olarak karşımızda durmaktadır. Tesisat tasarımcıları yeterli insan konforu sağlayabilecek ve aynı zamanda yıllık enerji maliyetlerini asgaride tutabilecek sistem seçeneklerine yönelmektedir. Bu konuya verdiğimiz önem sebebiyle stoklarımızda hazır olarak bulunan ENVIRO-TEC® marka VAV /  CAV havalandırma ünitelerini sektöre çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. 1 USD karşılığı 1.5 TL olarak fiyatlandırmamızı güncelledik” dedi.